Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
Nabór do służby w KP PSP Mielec
foto1
Ćwiczenia HCP - Mielec 2019 r.
foto1
Sztandar i Kompania Honorowa KP
foto1
Ćwiczenia na mieleckim lotnisku
foto1
Walka z żywiołem – Nasza specjalność.


998

Zmiana rozmiaru czcionki:

bloggif 5756060aae4bb

 kreska1

WYNIKI III i IV ETAPU
z sprawdzianu pływania i sprawdzianu lęku wysokości.

         Komenda Powiatowa PSP w Mielcu, w tym miejscu oraz w poniższym pliku pdf. zamieszcza - wyniki z sprawdzianu pływania i sprawdzianu lęku wysokości, które odbyły się w dniu 13.09.2019 r.  Informujemy, że kandydaci, którzy z winikiem pozytywnym ukończyli III i IV etap postępowania, złożą dokumenty o których mowa w pkt.4.2. ogłoszenia o naborze. Dokumenty należy złożyć do dnia 17.09.2019 r. do godz. 15.00 w sekretariacie komendy powiatowej PSP w Mielcu, ul.Sienkiewicza 54. 

          Wyniki III i IV ETAPU naboru do służby dostępne również w: BIP KP PSP w Mielcu, w dziale: Nabór do służby; Wyniki naboru - 2019 r.

WYNIKI Z III i IV ETAPU NABORU DO SŁUŻBY

kreska1

WYNIKI Z TESTU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ
przeprowadzonego w dn. 11.09.2019 r. - kończący II ETAP naboru do służby.

       Komenda Powiatowa PSP w Mielcu zamieszcza w tym miejscu oraz w poniższym pliku pdf. wyniki z testów sprawności fizycznej, które odbyły się w dniu 11.09.2019 r.  W załączonym dokumencie podano również informacje o kolejnych ETAPACH tj. III i IV naboru dla kandydatów, którzy z wynikiem POZYTYWNYM zaliczyli testy sprawności fizycznej.
       Informacje o kolejnych ETAPACH naboru oraz wynikach osiągniętych przez kandydatów z testów sprawnościowych dostępne rónież w: BIP KP PSP w Mielcu, w dziale: Nabór do służby; Wyniki naboru - 2019 r.

WYNIKI Z TESTÓW SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ I INFORMACJE DOT. III i IV ETAPU

kreska1

INFORMACJA O UKOŃCZENIU I ETAPU NABORU DO SŁUŻBY

/Wynik z oceny dokumentów/

       Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu w poniższym pliku pdf. podaje informacje dot. zakończenia I ETAPU naboru, tzn: "ocen złożonych dokumentów związanych z postępowaniem kwalifikacyjnym pod względem kompletności oraz spełnienia wszystkich wymogów określonych w ogłoszeniu o naborze". W dokumencie podano również informacje dotyczące II ETAPU tzn:. terminów i miejsca przeprowadzenia  testów sprawności fizycznej.
        Informacja o zakończeniu I ETAPU i szczegóły związane z II ETAPEM zamieszczono również w BIP komendy powiatowej PSP w Mielcu w dziale: Nabór do służby, Wyniki naboru - 2019 r. Informacja BIP KP PSP w Mielcu w tym miejscu.

I ETAP NABORU "WYNIKI Z OCEN DOKUMENTÓW"

I ETAP NABORU "WYNIKI Z OCEN DOKUMENTÓW"
oraz
INFORMACJA DOT. II ETAPU NABORU

kreska1

   OGŁOSZENIE O NABORZE DO SŁUŻBY

   Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu ogłasza nabór do służby przygotowawczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu. Szczegółowe informacjie dotyczące procesu kwalifikacji związanego z przyjęciem do służby w Państwowej Straży Pożarnej zamieszczono również w BIP KP PSP w Mielcu, oraz w poniższych załącznikach pdf.

OGŁOSZENIE O NABORZE DO SŁUŻBY

OGŁOSZENIE O NABORZE DO SŁUŻBY W PSP

      Poniżej szczegółowa informacja zamieszczona w Rozporządzeniu MSWiA z dnia 29 marca 2018r. - w sprawie postępowania kwalifikacyjnego o przyjęcie do służby w Państwowej Straży Pożarnej.

Informacja dot. postępowania kwalifikacyjnego

INFORMACJA DOT POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO

       Poniżej do pobrania druk "Zaświadczenie o udziale w działaniach ratowniczo-gaśniczych lub ćwiczeniach" o ile kandydat jest członkiem ochotniczej straży pożarnej.

Informacja dot. postępowania kwalifikacyjnego

ZAŚWIADCZENIE O UDZIALE W DZIAŁANIACH RATOWNICZO-GAŚNICZYCH

        Poniżej do pobrania druk "Oświadczenie o niekaralności za przestępstwo i przestępstwo skarbowe"  kandydata do służby w Państwowej Straży Pożarnej.

Oświadczenie o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, o niekaralności za przestępstwo, o korzystaniu z pełni praw publicznych

OŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI

        Poniżej do pobrania druk "Zaświadczenie lekarskie" potwierdzający zdolność kandydata do wykonania ćwiczeń fizycznych podczas naboru do służby w Państwowej Straży Pożarnej.

Zaświadczenie lekarskie

ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE

kreska1

       Informacje o naborze do służby zamieszczono również w Biuletynie Informacji Publicznej KP PSP w Mielcu w dziale: Nabór do służby/Ogłoszenie i kryteria naboru do służby/Ogłoszenie o naborze do służby - sierpień 2019r., w tym miejscu.

kreska1

SŁUŻBA CYWILNA

godło1 duze

SYSTEM OSTRZEGANIA

2.1

TLENEK WĘGLA

STOP POŻAROM TRAW

KAMPANIA

logo s

STOP POŻAROM TRAW

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

LICZNIK ODWIEDZIN

0334824
DziśDziś66
WczorajWczoraj508
Ten tydzieńTen tydzień1100
Ten miesiącTen miesiąc8407
WszystkichWszystkich334824