Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
Sztandar i Kompania Honorowa KP PSP w Mielcu
foto1
Komenda Powiatowa PSP w Mielcu
foto1
4 maja - Dzień Strażaka
foto1
STOP pożarom traw !
foto1
Walka z żywiołem – Nasza specjalność.


998

Zmiana rozmiaru czcionki:

NABÓR DO SŁUŻBY PRZYGOTOWAWCZEJ W PSP

bloggif 5756060aae4bb

kreska1

WYNIKI VII ETAPU POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO

       Komenda Powiatowa PSP w Mielcu, w poniższym załączniku podaje wyniki VII ETAPU postępowania kwalifikacyjnego tj. ustalenia zdolności fizycznej i psychicznej do pełnienia służby w komendzie powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu na stanowisku stażysta.

WYNIKI VII ETAPU POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO

        Wyniki VII  ETAPU kończącego proces naboru do służby w komendzie powiatowej PSP w Mielcu, dostępne są również w: BIP KP PSP w Mielcu, w dziale: Nabór do służby; Wyniki naboru.

kreska1

WYNIKI VI ETAPU POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO

         Komenda Powiatowa PSP w Mielcu, w tym miejscu oraz w poniższym pliku pdf. zamieszcza wyniki rozmowy kwalifikacyjnej, która odbyła się w dn. 12.04.2019 r.
        W dokumencie zamieszczono również informacje dot. zasad kierowania kandydatów na badania lekarskie, które ocenią zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby w Państwowej Straży Pożarnej.
     Wyniki VI  ETAPU naboru do służby dostępne również w: BIP KP PSP w Mielcu, w dziale: Nabór do służby; Wyniki naboru.

WYNIKI VI ETAPU NABORU DO SŁUŻBY

kreska1

WYNIKI V ETAPU POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO

        Komenda Powiatowa PSP w Mielcu, w tym miejscu oraz w poniższym pliku pdf. zamieszcza wyniki ocen złożonych dokumentów wskazanych w pkt. 4.2. ogłoszenia o naborze. W dokumencie zamieszczono również wykaz osób zakwalifikownych do rozmowy kwalifikacyjnej - ETAP VI naboru, która odbędzie się w dn. 12.04.2019 r.
     Wyniki V  ETAPU naboru do służby oraz wykaz osób zakwalifikownych do rozmowy kwalifikacyjnej, dostępne również w: BIP KP PSP w Mielcu, w dziale: Nabór do służby; Wyniki naboru.

WYNIKI V ETAPU, WYKAZ OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH

kreska1

WYNIKI III i IV ETAPU
z sprawdzianu pływania i sprawdzianu lęku wysokości.

         Komenda Powiatowa PSP w Mielcu, w tym miejscu oraz w poniższym pliku pdf. zamieszcza - wyniki z sprawdzianu pływania i sprawdzianu lęku wysokości, które odbyły się w dniu 05.04.2019 r.  Informujemy, że kandydaci, którzy z winikiem pozytywnym ukończyli III i IV etap postępowania, złożą dokumenty o których mowa w pkt.4.2. ogłoszenia o naborze. Dokumenty należy złożyć do dnia 09.04.2019 r. do godz. 15.00 w sekretariacie Komendy Powiatowej PSP w Mielcu, ul.Sienkiewicza 54. 

          Wyniki III i IV ETAPU naboru do służby dostępne również w: BIP KP PSP w Mielcu, w dziale: Nabór do służby; Wyniki naboru.

WYNIKI Z III i IV ETAPU NABORU DO SŁUŻBY

kreska1

WYNIKI Z TESTU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ
przeprowadzonego w dn. 03.04.2019 r. - kończący II ETAP naboru do służby.

       Komenda Powiatowa PSP w Mielcu zamieszcza w tym miejscu oraz w poniższym pliku pdf. wyniki z testów sprawności fizycznej, które odbyły się w dniu 03.04.2019 r.  W załączonym dokumencie podano również informacje o kolejnych ETAPACH tj.III i IV naboru dla kandydatów, którzy z wynikiem POZYTYWNYM zaliczyli testy sprawności fizycznej.
       Informacje o kolejnych ETAPACH naboru oraz wynikach osiągniętych przez kandydatów z testów sprawnościowych dostępne rónież w: BIP KP PSP w Mielcu, w dziale: Nabór do służby; Wyniki naboru -marzec 2019 r.

WYNIKI Z TESTÓW SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ I INFORMACJE DOT. III i IV ETAPU

  kreska1

INFORMACJA O UKOŃCZENIU I ETAPU NABORU DO SŁUŻBY

/Wynik z oceny dokumentów/

       Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu w poniższym pliku pdf. podaje informacje dot. zakończenia I ETAPU naboru, tzn: "ocen kompletności złożonych dokumentów i spełnienia wszystkich wymogów". W dokumencie podano również informacje dotyczące II ETAPU tzn:. terminu i miejsca przeprowadzenia testów sprawności fizycznej.
        Informacja o zakończeniu I ETAPU i szczegółów związanych z II ETAPEM zamieszczono również w BIP KP PSP w Mielcu w dziale: Nabór do służby, Wyniki naboru. Informacja BIP KP PSP w Mielcu w tym miejscu.

I ETAP NABORU "WYNIKI Z OCEN DOKUMENTÓW"

WYNIKI I ETAP NABORU RAZ INFORMACJA DOT. II ETAPU.

kreska1

  OGŁOSZENIE O NABORZE DO SŁUŻBY

   Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu ogłasza nabór do służby przygotowawczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu. Szczegółowe informacjie dotyczące procesu kwalifikacji związanego z przyjęciem do służby w Państwowej Straży Pożarnej zamieszczono również w BIP KP PSP w Mielcu, oraz w poniższych załącznikach pdf.

OGŁOSZENIE O NABORZE DO SŁUŻBY

OGŁOSZENIE O NABORZE DO SŁUŻBY W PSP

      Poniżej szczegółowa informacja zamieszczona w Rozporządzeniu MSWiA z dnia 29 marca 2018r. - w sprawie postępowania kwalifikacyjnego o przyjęcie do służby w Państwowej Straży Pożarnej.

Informacja dot. postępowania kwalifikacyjnego

INFORMACJA DOT POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO

       Poniżej do pobrania druk "Zaświadczenieo udziale w działaniach ratowniczo-gaśniczych lub ćwiczeniach" o ile kandydat jest członkiem ochotniczej straży pożarnej.

Informacja dot. postępowania kwalifikacyjnego

ZAŚWIADCZENIE O UDZIALE W DZIAŁANIACH RATOWNICZO-GAŚNICZYCH

        Poniżej do pobrania druk "Oświadczenie o niekaralności za przestępstwo i przestępstwo skarbowe"  kandydata do służby w Państwowej Straży Pożarnej.

Oświadczenie o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, o niekaralności za przestępstwo, o korzystaniu z pełni praw publicznych

OŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI

        Poniżej do pobrania druk "Zaświadczenie lekarskie" potwierdzający zdolność kandydata do wykonania ćwiczeń fizycznych podczas naboru do służby w Państwowej Straży Pożarnej.

Zaświadczenie lekarskie

ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE

kreska1

       Informacje o naborze do służby zamieszczono również w Biuletynie Informacji Publicznej KP PSP w Mielcu w dziale: Nabór do służby/Ogłoszenie i kryteria naboru do służby/Ogłoszenie i kryteria naboru do służby - 2019r., w tym miejscu.

kreska1

HYMN I FLAGA RP

STOP POŻAROM TRAW

STOP POŻAROM TRAW

SYSTEM OSTRZEGANIA

2.1

TLENEK WĘGLA

KAMPANIA

logo s

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

LICZNIK ODWIEDZIN

0314684
DziśDziś4
WczorajWczoraj286
Ten tydzieńTen tydzień1442
Ten miesiącTen miesiąc5840
WszystkichWszystkich314684