Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
100-lecie odzyskania niepodległości.
foto1
Czujka na straży twojego bezpieczeństwa.
foto1
Powiatowe obchody Dnia Strażaka
foto1
Sztandar i Kompania Honorowa KP PSP w Mielcu
foto1
Walka z żywiołem – Nasza specjalność


998

Zmiana rozmiaru czcionki:

4maj4

MSZA ŚWIĘTA Z OKAZJI DNIA STRAŻAKA

      Komendant Powiatowy PSP w Mielcu zaprasza do udziału w Mszy Świętej z okazji Dnia Strażaka pracowników komendy,  emerytów  PSP oraz ich rodziny. Msza Święta odbędzie się 4 maja 2018 r. o godz. 13.00 w Kościele pw. Ducha Świętego w Mielcu.

Komendant Powiatowy PSP w Mielcu
st. bryg. Stanisław Rączka

 

Zmiana rozmiaru czcionki:

      Zarząd Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP o. Mielec: informuje, że w dniach 27 do 30 maj 2018r. będzie organizowana wycieczka "Szwecja, Trójmiasto i Malbork"

gdańsk

     Sprawy organizacyjne dot. wycieczki i zapisów prowadzą: Grzegorz Pszeniczny (604 916 109). W celu zapoznania się z szczegółami i folderem dotyczącymi wycieczni naciśnij  "tutaj"  lub na plik PDF zamieszczony niżej.

pdf2

Zmiana rozmiaru czcionki:

        Zarząd Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP o. Mielec: informuje, że w dniu 01 kwietnia br. będzie organizowana wycieczka do Francji do Paryża. paris1      Sprawy organizacyjne dot. wycieczki i zapisów prowadzą: Grzegorz Pszeniczny (604 916 109), Strzepa Zygmunt i Michnik Darusz. W celu zapoznania się z szczegółami i folderem dotyczącymi wycieczni naciśnij  "tutaj"  lub na plik PDF zamieszczony niżej.pdf2

Zmiana rozmiaru czcionki:

     Zarząd Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP o. Mielec: informuje, że w dniu 17 kwietnia br. będzie organizowana wycieczka do Włoch. wycieczka      Sprawy organizacyjne dot. wycieczki i zapisów prowadzi bryg. Grzegorz Pszeniczny. W celu zapoznania się z szczegółami i folderem dotyczącymi wycieczni naciśnij  "tutaj"  lub na plik PDF zamieszczony niżej.

pdf2

Zmiana rozmiaru czcionki:

 SPOTKANIE BYŁYCH FUNKCJONARIUSZY I PRACOWNIKÓW

13.11.2015 10        W dniu 13 listopada br. w lokalu Frezja odbyło się spotkanie emerytowanych funkcjonariuszy i pracowników cywilnych pożarnictwa z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu. Jako Prezes Zarządu Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Mielcu - głos zabrał  bryg. w st.spocz. Grzegorz Pszeniczny, który przywitał wszystkich przybyłych gości. Zaproszony na  uroczystość Komendant Powiatowy PSP w Mielcu - bryg. Stanisław Rączka,  dziękował zebranym gościom za wieloletnią pracę, duży wysiłek i nieoceniony wkład w rozwój mieleckiej ochrony przeciwpożarowej w okresie ich służby i pracy.

13.11.2015 213.11.2015 413.11.2015 3

        Spotkanie upływające w miłej, rodzinnej atmosferze, było okazją do długich rozmów i wspomnień  byłych strażaków, pracowników cywilnych, kolegów i przyjaciół, których połączyła zaszczytna służba i pasja wykonywanego zawodu strażaka.

13.11.2015 7znak

KAMPANIA

logo s

TLENEK WĘGLA

HYMN I FLAGA RP

STOP POŻAROM TRAW

SYSTEM OSTRZEGANIA

2.1

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

LICZNIK ODWIEDZIN

0257316
DziśDziś135
WczorajWczoraj325
Ten tydzieńTen tydzień1035
Ten miesiącTen miesiąc4880
WszystkichWszystkich257316

Lokalizacja KP PSP Mielec