Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
Witamy na stronie KP PSP Mielec
foto1
Komenda Powiatowa PSP w Mielcu
foto1
Sztandar i Kompania Honorowa KP PSP w Mielcu
foto1
Stop pożarom traw !
foto1
Walka z żywiołem – Nasza specjalność.


998

Zmiana rozmiaru czcionki:

        W dniu 24 września 2015 roku w  Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu, odbył się cykl spotkań z grupami młodzieży gimnazjalnej z terenu miasta Mielca z przedstawicielem Komendy. Spotkania odbywały się ramach projektu „Poprawa bezpieczeństwa młodzieży szkół gimnazjalnych w Mielcu”, realizowanym przez Urząd Miasta w Mielcu. Celem projektu jest zapoznanie młodzieży z działaniami podejmowanymi przez służby ratownicze, między innymi PSP.

Pogadanta dotycząca działalności prewencyjnej Państwowej Straży Pożarnej Młodzież gimnazjalna  podczas spotkania z Z-cą Komendanta Powiatowego PSP w Mielcu - bryg. Markiem Matubowskim.

       W trakcie spotkań zapoznano młodzież z podstawowymi zadaniami PSP w zakresie ratownictwa oraz scharakteryzowano zagrożenia występujące na terenie powiatu.  W związku z nadchodzącym okresem jesienno-zimowym zwrócono szczególną uwagę na poprawę bezpieczeństwa pożarowego w obiektach mieszkalnych i odpowiedzialność za własne bezpieczeństwo. Powyższy projekt tematycznie wpisuje się w prowadzoną przez PSP  ogólnopolską akcję pod nazwą ‘Zgaś ryzyko”.

 

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: „Zgaś ryzyko”.

INFORMACJA GIS

          KORONAWIRUS

Koronawirus w Czechach Trzy przypadki potwierdzone jednoczesnie article

         INFORMACJE GIS

Nie oszukuj ratownika.

SŁUŻBA CYWILNA

godło1 duze

KAMPANIA

logo s

TLENEK WĘGLA

SYSTEM OSTRZEGANIA

2.1

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

LICZNIK ODWIEDZIN

0462656
DziśDziś83
WczorajWczoraj258
Ten tydzieńTen tydzień83
Ten miesiącTen miesiąc7034
WszystkichWszystkich462656