Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
UWAGA!!! STRAŻACY OSP
foto1
Zawsze Gotowi Pomagać
foto1
Sztandar i Kompania Honorowa KP PSP w Mielcu
foto1
Stop pożarom traw !
foto1
Walka z żywiołem – Nasza specjalność.


998

Zmiana rozmiaru czcionki:

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OSP WOLA MIELECKA

9.02.20 10

     W sobotę 29 lutego w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej Wola Mielecka odbyło się uroczyste, wzbogacone przyjęciem nowych członków i zaprzysiężeniem - młodzieżowej drużyny pożarniczej, zebranie sprawozdawcze za rok 2019 r. Gośćmi zebrania byli m.in.: poseł na sejm RP – Pan Fryderyk Kapinos, z-ca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP – bryg. Andrzej Marczenia, przedstawiciel komendanta powiatowego PSP w Mielcu mł.bryg. Łukasza Kapinosa – mł.bryg. Wojciech Kopacz oraz radni gminy Mielec: Pan Zbignie Wicherski i Pan Mariusz Kawalec - sołtys Woli Mieleckiej.

     Prezes OSP Wola Mielecka skorzystał z tak szczególnej okazji i bardzo serdecznie podziękował, wszystkim, którzy udzielają pomocy i wspierają działalność OSP Wola Mielecka. Decyzją Druhów, w podziękowaniu za współpracę, honorowe członkostwo nadano - Panu Fryderykowi Kapinosowi – posłowi na sejm RP.

9.02.20 19.02.20 100000000

 Zarówno z-ca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego – bryg. Andrzej Marczenia jak i władze jednostki w osobach prezesa dh Eugeniusza Bąka i naczelnika dh Andrzeja Kantorowskiego   podsumowały prowadzone razem z Państwową Strażą Pożarną na szeroką skalę ubiegłoroczne działania przeciwpowodziowe na terenie miejscowości. Wspólnymi siłami i działaniami udzielono pomocy wielu mieszkańcom Woli Mieleckiej ratując ich mienie przed zalaniem.

     Zebranie sprawozdawcze stało się także okazją m.in. do rozmów dot. współpracy druhów z komendą powiatową PSP Mielcu, lokalną społecznością oraz przyszłych działań i kierunków rozwoju jednostki OSP w Woli Mieleckiej. Jednostka OSP Wola Mielecka powstała w 1898 roku. Obecnie zrzesza 50 członków w tym 9 druhen i 41 druhów.

9.02.20 1000000000000Opracował: mł.bryg. Wojciech Kopacz, KP PSP Mielec.
Zdjęcia: Zbigniew Wicherski - radny gminy Mielec, dh Adrian Sokół – OSP Wola Mielecka.

INFORMACJA GIS

          KORONAWIRUS

Koronawirus w Czechach Trzy przypadki potwierdzone jednoczesnie article

         INFORMACJE GIS

Nie oszukuj ratownika.

plakat570

SŁUŻBA CYWILNA

godło1 duze

KAMPANIA

logo s

TLENEK WĘGLA

SYSTEM OSTRZEGANIA

2.1

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

LICZNIK ODWIEDZIN

0436677
DziśDziś72
WczorajWczoraj276
Ten tydzieńTen tydzień1809
Ten miesiącTen miesiąc1225
WszystkichWszystkich436677