Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
4 Maja Dzień Strażakaej
foto1
Święto Konstytucji - 3 Maja
foto1
Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
foto1
Sztandar i Kompania Honorowa KP
foto1
Walka z żywiołem – Nasza specjalność.


998

Zmiana rozmiaru czcionki:

SZTANDAR DLA MIELECKIEJ POLICJI

sztandar

     21 września 2018 r., komendzie powiatowej Policji w Mielcu nadano sztandar.  Jego uroczyste przekazanie odbyło się na Placu Armii Krajowej w towarzystwie m.in. parlamentarzystów, władz samorządowych, z-cy komendanta głównego Policji - nadinsp. Andrzeja Szymczyka, komendanta wojewódzkiego Policji w Rzeszowie - insp. Henryka Moskwy, a także z-ca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP – mł.bryg. Andrzeja Marczeni.
    Aktu przekazania na ręce komendanta powiatowego nadkom. Jacka Juwy dokonał starosta powiatu mieleckiego Zbigniew Tymuła, który stał na czele społecznego komitetu. Uroczystość wręczenia sztandaru miała w Mielcu bardzo podniosły charakter, którą rozpoczęto od mszy św. w Kościele pw. MBNP. skąd pododdziały przemaszerowały na Plac Armii Krajowej.
    Zwieńczeniem uroczystości była defilada przy akompaniamencie orkiestry komendy wojewódzkiej Policji w Katowicach. Ulicami Mielca wraz z kampaniami honorowymi komendy wojewódzkiej Policji i Wojska Polskiego przemaszerowała kompania honorowa wystawiona przez komendę powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu.

Opracowanie: mł.bryg. Wojciech Kopacz, KP PSP w Mielcu;
Zdjęcia: Małgorzata Skóra,Tygodnik Regionalny Korso.

 

INFORMACJA GIS

          KORONAWIRUS

Koronawirus w Czechach Trzy przypadki potwierdzone jednoczesnie article

         INFORMACJE GIS

Nie oszukuj ratownika.

plakat570

SŁUŻBA CYWILNA

godło1 duze

KAMPANIA

logo s

TLENEK WĘGLA

SYSTEM OSTRZEGANIA

2.1

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

LICZNIK ODWIEDZIN

0428764
DziśDziś13
WczorajWczoraj281
Ten tydzieńTen tydzień1504
Ten miesiącTen miesiąc1504
WszystkichWszystkich428764